2714 Ponúkame Vám na prenájom priestory v Nových Zámkoch, na ul.M.R.Štefanika

Cena:
12,00 €/m2/mesiac
Kraj: Nitriansky kraj
Okres: Nové Zámky
Obec: Nové Zámky
Kategória: Komerčné objekty
 
Stav objektu: pôvodný stav
Podlahová plocha: 160 m2
ID inzerátu: 2714
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Požadovaná cena záujemcu za prenájom prenajímaných voľných nebytových priestorov je nasledovná, a je závislá od účelu využitia:

Prízemie 160m2...... napr. kaviareň: základné nájomné 12.- Eur/m2 + spotreba el. energií podľa nameraných hodnôt na podružnom elektromeri +náklady na teplo, vodné, stočné pomerne podľa nájomnej plochy + náklady na likvidáciu odpadov (zabezpečuje si nájomca zmluvou s oprávnenou firmou na likvidáciu odpadov na vlastné náklady) + náklady na upratovanie prenajímaného priestoru + telefónne linky (zabezpečuje si nájomca na vlastné náklady). K dispozícii 2 parkovacie miesta vo dvore, náklady na zimnú a letnú údržbu priľahlých priestorov v cene nájmu.

Alternativa vyuzitia

Prizemie 160m2......napr.svadobný salón a pod: základné nájomné 9.- Eur/m2 + spotreba el. energií podľa nameraných hodnôt na podružnom elektromeri +náklady na teplo, vodné, stočné pomerne podľa nájomnej plochy + náklady na likvidáciu odpadov (zabezpečuje si nájomca zmluvou s oprávnenou firmou na likvidáciu odpadov na vlastné náklady) + náklady na upratovanie prenajímaného priestoru + telefónne linky (zabezpečuje si nájomca na vlastné náklady). K dispozícii 2 parkovacie miesta vo dvore, náklady na zimnú a letnú údržbu priľahlých priestorov v cene nájmu.

 Nájomné

 Kancelárske priestory -od 40m2 do70m2

1.poschodie: 8,50.- Eur/m2/mesiac

2.poschodie: 7,50 Eur/m2/mesiac

3.poschodie: 5,50- Eur/m2/mesiac

V cene nájomného na kancelárske účely sú zahrnuté náklady na elektrickú energiu, teplo, voda, stočné, náklady na likvidáciu odpadov. Upratovanie prenajímaného priestoru, telefónne linky si zabezpečuje nájomca na vlastné náklady.

Cena je vrátane provízie a sú v nej zahrnuté všetky poplatky týkajúce sa prenájmu nehnuteľnosti. Poskytneme Vám informácie o možnostiach financovania kúpy(vybavíme Vám úver na mieru) nehnuteľnosti, zabezpečíme potrebnú zmluvnú dokumentáciu a prepis energií. REALITNÝ FULL SERVIS! NOVINKA - Legalizácia stavieb!

Maklér:

makler
Ladislav Čudai
0903816095
l.cudai-ZVNC-a-zreality.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.