Ponúkame na predaj peknú chatku pri Kolárove

Cena:
20 500,00 €
Kraj: Nitriansky kraj
Okres: Komárno
Obec: Kolárovo
Kategória: Chaty a rekreačné objekty
 
Stav objektu: kompletná rekonštrukcia
Podlahová plocha: 90 m2
Plocha pozemku: 1000 m2
Balkón: nie
Loggia: nie
Terasa: nie
ID inzerátu: MS17
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Ponúkame na predaj peknú chatku pri Kolárove. Podkrovná zateplená chatka sa nachádza neďaleko od rieky Váh v rekreačnej časti Nesvady – sady. Prízemie  dispozične pozostáva z kuchyne, hlavnej izby, dolnej spálne a menšej technickej miestnosti. Na poschodí sa nachádza podkrovie v ktorom je väčšia druhá spálňa. Celková rozloha uvedených priestorov je okolo 90 m2. Zavedené je elektrické vedenie (230/380V), ako aj voda. V kuchynke je vodovodná batéria s malým prietokovým ohrievačom. Pri chatke sa nachádza vkusne upravená terasa s grilom, masívnym kamenným stolom a posedením. Na terase ako aj v kuchyni je nová dlažba.  Na pozemku sa tiež nachádza detské ihrisko a šmýkačka, pekne upravená náraďovňa ako aj externá sprcha a suchý záchod.  Na pozemku je viacero ovocných stromov a kríkov: čerešne, jablone, hrušky, broskyne, marhule, višne, ríbezle, bylinkový záhon a pás kvetín.  Chata sa nachádza na náhradnom pozemku patriacom Slovenskému pozemkovému fondu.

Rekreačná a chatárska časť Nesvady sady (sady Hamušad) sa nachádza blízko mesta Kolárova ako aj mesta Nesvady. Blízkosť Termálneho kúpaliska Nesvady, rieky Váh ako aj dvoch jazier je veľkou výhodou. K chatovej oblasti vedie spevnená cesta vedúca popri vnútornej strane hrádze. V prípade ak hľadáte pekne upravenú záhradu s chatkou v tichej oblasti neváhajte nás kontaktovať na tel. čísle: 0950 803 738.  Cena: 20 500 Eur 

Cena je vrátane provízie a sú v nej zahrnuté všetky poplatky týkajúce sa predaja alebo kúpy nehnuteľnosti. Odbremeníme Vás od všetkých vybavovačiek. Zodpovedáme za bezpečný a bezproblémový prevod vlastníckych práv.

 - poskytujeme komplexný realitný servis,

 - preverujeme nehnuteľnosti po právnej stránke, 

 

Maklér:

makler
Ing. Milan Štefanec
0950 803 738
milanstefanec-ZVNC-a-zreality.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.