AKCIA! Ponúkame Vám na predaj rodinný dom v Komárne

Cena:
98 000,00 €
Kraj: Nitriansky kraj
Okres: Komárno
Obec: Komárno
Kategória: Domy a vily
 
Stav objektu: čiastočná rekonštrukcia
Podlahová plocha: 148 m2
Plocha pozemku: 488 m2
Energ. certifikát: Nemá
Balkón: nie
Loggia: nie
Terasa: nie
ID inzerátu: MS27
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Ponúkame na predaj rodinný dom sa nachádza v časť Bene. Dom sa nachádza na pozemku s rozlohou 488 m2. Okrem samotného domu a dvora sa tu nachádzajú ďalšie dve stavby – podnikateľský objekt a letná kuchyňa.

Dispozícia rodinného domu: chodba,  4 izby, kuchyňa, tech. miestnosť, kúpeľňa so sprchovým kútom a toaletou. Vo všetkých miestnostiach tvorí podlahu keramická dlažba, okná boli menené za plastové, rodinný dom je zateplený, strecha vyžaduje renováciu. Dom je napojený na všetky inžinierske siete.

Dispozícia podnikateľského objektu: hlavná miestnosť bývalej kaviarne s barovým pultom, dve samostatné toalety, kúpeľňa a zadná miestnosť. Budova slúžila povodne ako garáž – možnosť prerobenia na pôvodný účel, resp. využitie na podnikateľské účely alebo ako samostatná ubytovacia jednotka.

Letná kuchyňa s terasou o rozlohe 57 m2, ktorá sa nachádza v zadnej časti dvora je klimatizovaná a pozostáva z veľkej miestnosti s kuchynskou linkou (americká kuchyňa) a samostatnej kúpeľne s toaletou a sprchovým kútom.

Na dvore so zámkovou dlažbou sa nachádza rozostavaný bazén.

V prípade ak hľadáte rodinný dom s možnosťou samostatného -  viacgeneračného bývania, ktorý je možné využívať aj na podnikateľské účely neváhajte nás kontaktovať.

Tel. kontakt: 0950 803 738

Cena je vrátane provízie a sú v nej zahrnuté všetky poplatky týkajúce sa predaja alebo kúpy nehnuteľnosti. Vybavíme Vám financovanie ku kúpe vami vybranej nehnuteľnosti, zabezpečíme potrebnú zmluvnú dokumentáciu (advokát alebo notár) a prepis energií. Odbremeníme Vás od všetkých vybavovačiek. Zodpovedáme za bezpečný a bezproblémový prevod vlastníckych práv.

 - poskytujeme komplexný realitný servis,

 - preverujeme nehnuteľnosti po právnej stránke, 

 - stavebné povolenia, legalizácia stavieb, 

 - potvrdenie trhovej ceny pre dedičské konanie.

Maklér:

makler
Ing. Milan Štefanec
0950 803 738
milanstefanec-ZVNC-a-zreality.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.